Riksza rulez

Opis forum


#1 2009-10-07 03:05:48

bary

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-04
Posty: 37
Punktów :   
WWW

Kara dla Gutka

witam
taka forma kontaktu została wybrana z kilku powodów, podstawowym jest to, że mam już dość tych samych rozmów, które zawsze przebiegają tak samo (uzgadniamy coś, umawiamy się na coś i nic z tych postanowień nie jest realizowane)
rozmawiałem z Jackiem o pracy jaką ostatnimi czasy wykonujesz, i bardzo nam się to nie podoba
sam wiesz o czym mowa ale kilka przykładów przytoczę
kilkakrotnie już byłeś proszony, ostrzegany, abyś pracował na pełnych obrotach i co zastałem podczas ostatniej zmiany wiadomo:
- hotel, co za tym idzie totalny syf na bazie i  zorganizowanie w miejscy gdzie ma być warsztat/sklep rowerowy toaleta
- mimo masy pracy jaką trzeba wykonać w nowej bazie nic nie zostało zrobione, brak światła nie jest wyłumaczeniem gdyż można było korzystać z przedłużaczy
- brak serwisów np marka ale nie tylko i narzekania innych rajderów na to że Ci się nie chce albo nie masz czasu, i słynny tekst z mojego poprzedniego dyżuru (bary przyjedzie bary zrobi, kiedy to przez tydzień robiłem serwisy po Tobie co drugiemu rajderowi wszedł już do kanonu) nie wspominając o tym ze cytując rajderów (drzesz tylko ryja bez powodu jak się już pojawisz na bazie)
- nieobecność w pracy, twierdzisz że pojawiałeś się co drugi dzień (nie tak wygląda nasza praca na tym etapie bazy, aczkolwiek tak powinno być i tego byśmy chcieli, rent zapłacony w wekend, rajderzy chodzący jak w zegarku itp.) co nie potwierdzali nasi lokatorzy, którzy nie widzieli Cie po 3 dni na bazie, co skutkuje długami bo sam dobrze wiesz że trzeba każdego codziennie cisnąć o kasę
- brak wiedzy o tym co się dzieje na bazie sprawa jahaa, który jezdzi na naszej rikszy za friko i Ty nic o tym nie wiesz, brak wiedzy o końcu pracy górala itp
-  teraz to co zawsze, brak lisy i wpłacania (przekazywania) zebranej kaski, aktualnej listy nie miałem przez kilka dni a kaski nie dostałem do tej pory, mimo ze była płatność za garaż, co jednocześnie spowodowało stratę  mojego czasu (wizyta w banku itp.)

podsumowując, ustaliliśmy że nakładamy na Ciebie karę w wysokości 300f z najbliższej działy, i nie chce myśleć co się stanie jak te sytuacje będą się powtarzały, bo byłoby to rozwiązanie najgorsze z możliwych, miejmy nadzieje ze Twój stosunek do firmy się poprawi i czarny scenariusz nie będzie realizowany




wiadomosc od gutka:

ello
hejka.wlasnie czytalem forum.wiesz...ciekawe ze wszystko to mozna i wam zazucic...ile razy zaczynam i chlopacy mowia ze jacek mowil ze gutek zrobi...wlasciwie za kazdym razem...syf na bazie? syf juz przejmuje...zawsze zaczynamnajpierw od sprztania......jacek mial zrobic przeprowadzke i sie okazalo ze mosialem ja ja zrobic bo jacek nie mial czasu...pakowal sie na wyjazd i poprosil zeby gwiazdki z kims tam rowery przeprowadzil bo gutek reszte zrobi a trzeba bylo rowniez posprzatac stary garaz ...pojawialem sie co 2gi dzien bo taka byla potrzeba na kilku rajderow co teraz jest...ty w sobote jak trzeba byc od wczesnych godzin z tego co slyszalem dopiero po koncercie przyjechales a do mnie wydzwaniali jakirower brac itp...poza tym wiem kto na czym jezdzi i jahoo nie jezdzi za friko...reasumujac bary robcie se jak chcecie z kara ale tez chyba zaczne wszystkiego sie czepiaj u was bo wcale nie jestescie tacy bezbledni i mozna wam duuuzo zazucic rowniez. trzym sie



moje spostrzezenia:

wszystkie zarzuty są do jacka a nie do mnie,
widze ze robicie to lawinowo czyli Jacek zwala serwisy na ciebie ty na mnie a ja to wszystko robie(nie zawsze wszystko zglosza i cos moze zostac)

co do soboty to -wszystko ustawione rowery zaserwisowane, każdy rajder wie na czym jezdzić, bo wszystko zostało zrobione w piatek i rowery przydzielone,  bylem cały czas pod tel i otrzymałem tylko jeden, (kto nie wiedział jaki rower brac?i ile było tych tel??) chyba tylko kolumbijczyk, który pojawię się na jeden dzień)
pozatym to było przyjemne z pożytecznym po zapierdolu jaki miałem przez te 2 tyg potrzebowałem wolny wieczór i jednocześnie robiłem test czy będzie na bazie porządek i czy sami potrafią się zorganizować i przestrzegać zasad jakie zapanowały na nowej bazie

podsumowując zapraszam do dyskusji i albo ustlimy jakies stanowisko albo ja wychodze ze spólki, bo mam już tego serdecznie dość, czyli narzekania jeden na drugiego, obwiniania, odsuwanie problemów w czasie, brak komunikacji, jakieś pretensje itp.

bardzo mi będzie szkoda rozpadu, bo włozylem w ta firme naprawde duzo pracy i serca i nie lubie sie poddawac ale ta sytuacja musi sie skończyć

Offline

 

#2 2009-10-07 12:51:19

gutek77

Moderator

Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 6
Punktów :   

Re: Kara dla Gutka

jestem przeciwnikiem jakiegokolwiek rozpadu...mimo wszystkich naszych zali i pretensji widac ze jestesmy jedna z najprezniej dzialajacych firm...brak komunikacji..oczywiscie i pewnie kilka innych rzeczy jeszcze by sie znalazlo...nie wiem jak to rozwiazac ale najbardziej radykalne dzialania na pewno nie beda najlepszymi...

Offline

 

#3 2009-10-10 02:44:08

bary

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-04
Posty: 37
Punktów :   
WWW

Re: Kara dla Gutka

zgadzamy sie wiec co do jednego, ze rozpad jest strata dla nasz wszystkich, ale sytuacja w ktorej umawiamy sie na cos i nie jest to dotrzymywane nie moga miec miejsca,

jezeli spolka ma przetrwac czeka nasz wszystkich ciazka praca nad poprawieniem organizacji bazy, zbieranie rentu, komunikacji itp.

najwiecej pracy ma gutek, ktory doprowadzil do sytuacji w ktorej rajderzy nie traktuja go powaznie i musi sie to zmienic, musisz byc konsekwetny w wprowadzaniu teroru i strachu(tylko tak element bedzie posłuszny), konsekwentnie wprowadzac to co ustatliismy juz dawno a czego nie wcielales w zycie, jak rowniez ewentualne reformy jakie zaproponowalem,

jezeli mamy sie rozwijac i wprowadzac w zycie nowe projekty(serwis-sklep) musimy miec pozadek i spokoj w rikszowni:)
tradycyjnie czekam na opinie i pomysly

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.maj2012.pun.pl www.1949.pun.pl www.zubrzyca-cs.pun.pl www.gesz.pun.pl www.volturi.pun.pl